ترمیم مو آقایان

کلینیک ترمیم مو و ابرو گلدن ژاو مفتخر است که به تمامی اقایانی ک به هر دلیل از کم مویی یا طاسی رنج میبرند با مراجعه به این کلینیک بدون درد و خونریزی در کمترین زمان ممکن صاحب مویی پرپشت با خط رویشی کاملا طبیعی شوند.قابل استحمام ورزش رنگ کردن سشوار کشیدن و .......

ترمیم مو به روش DHI

پروتز مو یکی از محبوب ترین راه حل های ریزش مو است و به طور گسترده توسط افرادی که به دلایل پزشکی دچار ریزش مو می شوند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان درمان غیر جراحی ریزش مو ، پروتزهای مو باعث تغییر فوری,قیمت مناسب می شوند و کاملاً بی خطر هستند. برای درک بهتر کلیه جنبه های پروتز مو ، ابتدا اجازه دهید مفهوم آن را با وضوح عمیق به دست آوریم.

انواع پروتز مو وجود دارد ، اما به طور کلی آنها را می توان به چهار نوع طبقه بندی کرد:
سیستم های موی توری
سیستم های موی پوست
سیستم های موی توری و پوستی
کلاه گیس پزشکی


از محبوب ترین پروتز مو برای درمان طاسی جزئی و کامل عبارتند از:

سیستم های موی توری ,تنفس کننده هستند و به خصوص برای افرادی که در آب و هوای گرم و مرطوب زندگی می کنند و یا افرادی که ورزش را دوست دارند و به همین دلیل اغلب عرق می کنند مناسب است. این پروتزهای مو ماندگارتر هستند و به مراقبت مکرر نیاز ندارند. پروتزهای مو مبتنی بر توری نیز در مقایسه با سیستم های موی مو واقع بینانه تر هستند.
ضخامت پروتز مو فقط و فقط 0.03 میلی متر است. بنابراین خط رویشی کاملا طبیعی خواهید داشت جوری ک در فاصله بسیار کم بنظر میاد تار تاره موها از داخل پوست روییده است. اگر می خواهید یک مدل موی پوست با دوام داشته باشید ، باید پوست ضخیم تر شود. هرچه ضخیم تر باشد ، دوام بیشتری نیز خواهد داشت.

سیستم های موی پوستی یا پروتزهای مو برای افرادی که در مناطق سردتر زندگی می کنند یا برای افرادی که دوست ندارند ورزش کنند یا عرق کمتری دارند ، مناسب است.
سیستم های موی پزشکی برای افرادی که بیماری هایی مانند لوسمی دارند و به دلیل حساس بودن پوست یا وضعیت پزشکی نمی توانند از سرشان استفاده کنند. سیستم های مویتفاده کنند. سیستم های موی پزشکی به طور خاص با بیماری مورد نظر و متناسب با راحتی بیمار طراحی شده اند. پروتزهای مو برای آلوپسی نیز با استفاده از همین اصطلاح به طور گسترده ای جستجو می شوند.